تشکر و قدر دانی

بنام خدا
دوش از مسجد سوی ميخانه آمد يار ما
چيست ياران طريقت بعد از اين تدبير ما
در خرابات مغان ما نيز همدستان شويم
کاين چنين رفته است از روز ازل تقدير ما
ما مريدان رو بسوی کعبه چون آريم چون
رو بســــــــوی خانــه خمـــار دارد پيـــر ما

با تشکر فراوان از تمام دوستانی که لطف کرده و در اين مدت با پيامهای خودشان و تبريک گفتن اينجانب را شرمنده خود ساختند. از تک تک شماها کمال تشکر را دارم.

جواب چند سئوال:
خشکی پوست : همانطور که قبلاْ نيز گفتم خشکی پوست مربوط به ترشحات غدد چربی پوست و ترشح چربی از سلولهای پوستی و همچنين نگهداری آب در سطح پوست ميباشد که بيشتر مربوط به وضعيت داخلی بدن - ارث و نگهداری از پوست ميباشد.
برای بهتر شدن وضعيت بايد تا حد امکان کمتر دستها را شست و موقع شستن از صابونهای حاوی گليسرين استفاده کرد و از صابون مايع اجتناب کرد و مرتب از کرمهای چرب و مرطوب کننده استفاده کرد.در صورت عدم بهبودی حتماْ توسط يک پزشک متخصص معاينه صورت گيرد.
موج برداشتن مو: تغييرات پوست و مو در هر سنی ميتواند اتفاق افتد که اين معلول ژنتيک و تغييرات سنی و محيط ميباشد. کمبود بعضی از ويتامينها و املاح (ويتامينهای گروه بی و روی)در بدن ميتواند باعث اين تغييرات نيز شود.

موهای زير گردن: در قسمتهايي از بدن که مو با زاويه کمتر (بخاطر چروک و يا تغيير اسکلتی) بيرون ميايد و همچنين بعلت روش اصلاح مو و شکل مو (بیشتر موهای مجعد ) بعضی از موها بعد از بيرون آمذن از سطح پوست دوباره وارد پوست می شوند و باعث جوش و چرکی شدن در آن ناحيه ميگردند.درمان: در موقع اصلاح مو را بالاتر از سطح پوست بتراشيد. اگر از تيغ استفاده ميکنيد در جهت رشد مو بتراشيد و در صورت امکان از روشهای اصلاح ديگری استفاده کنيد.ميتوانيد موهای آن ناحيه را کاملاْ از بين ببريد اين کار بوسيله الکتروليز و ليزر صورت ميگيرد.
یکی از دوستان خواسته که وبلاگشو معرفی کنم چشم این هم معرفی
وبلاگ ازدواج و امام زمان

حق يارتان تا بعد

/ 22 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خواهر کوچیکه!

سلام...خيلی عالی بود ...خيلی ...برام جالب بود که شما ...ممنون از اطلاعاتتون... سال نو مبارک! خواهر کوچيکه!

از رضوان به ye doust

سلام. از وبلاگ من که چيزی کم نشده! تازه بهش اضافه هم شده يه چيزايی! :))

leila

ممنون.هميشه استوار باشي.دارم ميرم مکه.باور ميکنی؟

رضوان

نه خير!! اونها کم نشدند٬ منتقل شدند به «همين نزديکي»٬ درست زير آرشيو و منتخب از گذشته! :))

داريوش

سلام..خيلی منون سر زدی...بازم بيا خوشحال ميشم...خدا قوت..داريوش

Marjan

سلام کم پيدايی؟...چه اطلاعات خوبی می دی ...اين درسته که پوستهای خشک زودتر چروک می شن ؟ ...تا بعد

kimia

ممنون به من سر زدی جدی اگه سوالی داشته باشم می تونم بپرسم...؟ من نميدنستم ما اينجا پزشک هم داريم ...

زيتون

سلام :) ای بابا شما هم ؟ :)) راستی صابون گليسيرينه خريدم برای دست ..داروگر داره ..خيلی هم خوب بود ..برای بدن چی ؟ همونو بزنم ؟

مجيد(نويسنده وبلاگ ازدواج و جامعه )

به نام خدا . دكتر عليرضاي عزيز سلام و بابت زحمتي كه كشيدين ممنون . هر چند من لياقت جبران آن را ندارم . اما بابت نظر شما و ندا خانم بايد بگويم حق داريد. من منظورم اين نبوده كه با فقر زندگي را شروع كرد . بلكه منظورم از طرح اين داستان اين بوده كه خانواده ها را به سخت گيري كمتر و مداراي بيشتر دعوت كنم . آيا با فقر و حداقل امكانات زندگي را شروع كردن بد است و ايمان را مي پراند يا دوست دختر و پسر بازي و روابط جنسي نا مشروع و.... كه الان در جامعه ما دارد بيداد مي كند ؟ اين كه بيشتر ايمان را مي پراند. اگر در مديريت مطالعه اي داشته باشين حتما مي دانيد كه اگر سازمانهاي غير رسمي وزارتخانه يا سازماني ؟ به نظر من در داستان پسري به نام محمد دو طرف حق داشتند اما حق محمد بيشتر بود و دو طرف قرباني يك چيز شدند : خودخواهي بشر . موفق باشيد و از لطفتان متشكر.

مجيد(نويسنده وبلاگ ازدواج و جامعه )

در پيام قبلي ادامه سازمانهاي غيررسمي منظورم اين بود كه در هر نهادي يكسري گروهي هستند كه مشتركاتي دارند و سازمان غيررسمي آنجا را ( جامعه و وزارتخانه و سازمان و... ) اگر بالاترين مقام يا مقامات عاليرتبه آنجا بتوانند آنها را پوشش خوب بدهند و هدايت كنند به تامين منافع خود كمك مي كنند وگرنه همان سازمان غيررسمي مي تواند باعث بركناري و فروپاشي نهاد يا شخص شود . مثل سقوط صدام .