کـک و مـک

بنام حقعشق جوانی
پيـرانه ســـرم عشـق جوانی بسر افتاد ....................... وان راز کــه در دل بـنهــفتــم بـدر افتــاد
از راه نظــر مــرغ دلــم گشـــت هــوا گير ....................... ای ديــده نگــه کـن که بدام که در افتاد
درداکه از آن آهوی مشکين سيه چشم ....................... چون نافه بسی خون دلم در جگر افتاد
از رهـــگذر خـاک ســـر کــوی شـــما باد ....................... هـر نافه که در دست نسيم سحر افتاد
مــژگـــان تـو تـا تيــغ جهــانگـــير بـر آورد ....................... بـس کشــته دل زنده که بر يکدگر افتاد
.........................................

کک و مک :
کک و مک لکه های ريز و قهوه ای رنگ که در نواحی در معرض تابش آفتاب ديده ميشود. اين لکه های ريز قهوه ای رنگ بيشتر بعلت نور آفتاب ايجاد ميشود . برای پيشگيری و درمان آن بهترين روش مصرف ضد آفتاب ميباشد که وسيع الطيف باشند يعنی تمام قسمتهای اشعه ماورابنفش را پوشش دهند. و گاهی نياز است که اشعه مادون قرمز را نيز پوشش دهند. همچنين برای درمان اين لکه ها ميتوان از ليزر و لايه برداری کمک جست.
اميدوارم هاله و شيرين خانوم جوابشون را گرفته باشند....
موفق و پايدار باشيدrose-y.gif

/ 20 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرناز

سلام. ممنون، ممنون و باز هم ممنون از لطف و محبت شما... خوشحالم که دوستتون هم از سفر صحيح و سالم برگشتن. اما در مورد خودم بعيد می دونم که وبلاگ بنويسم. از اينکه در اين مدت منو مهمان قلب های پاکتون کرديد صهميمانه تشکر می کنم. سبز باشی.

leila

سلام. خوشحالم که وبلاکت پر رونقه

از ما خاطره اي بنا كنيد

وبلاگ خواندني و خوبي داريد يكي از پسرهاي فاميلمون ريزش مو زياد داره به طوري كه جلوي سرش خالي شده اين موضوع خيلي ناراحتش كرده سنش 23 سال است علت اون چي ميتونه باشه

فرناز

سلام. تبريک می گم جهت افتتاح مطبتون. حتما با دسته گل خدمت می رسيم. خوشحال می شم آدرس مطبتون رو بديد اما بگم داريد خودتون رو دچار دردسر می کنيدا....لووووووووووول... سبز بمانی.

ؤضوان

سلام. من هميشه به اينجا سر می زنم٬ و از خوندن مطالب شما (هم شعر ها و هم راهنماييها) لذت می برم.. ولی هميشه پيام نميگذارم.. :) ... از لطفتون ممنونم..

رضوان

ای وای اسمم توی پیام قبلی اشتباهی شد! خنده داره!

leila

يه بار .فقط يه بار پفک بخور اينقدرم منو سر زنش نکن. راستی مطبت افتتاح ميشه؟ چرا نگفتی

یک هنرمند

سلام ممنون که بازم توی این همه بی توجهی شما دوست عزیزم به فکر من هستید ضربان قلبم خیلی خوب شده داره منظم میزنه اینها همه از لطف شماست دکتر خوب من عزیز دل من همیشه به دستورات حکیمانت توجه میکنم

leila

سلام دکتر عليرضا! حالتو ن چطوره دوست با هوش وبا معرفت من؟! اما باور کنيد اين يه بار از تنبلی نبود که ننوشتم! راستش دو روز پیش تو وبلاگم توضيح داده بودم که چرا کمتر می نويسم اما جالب اينجا بود که وقتی امروز سراغ وبلاگم آمدم در کمال حيرت ديدم خبری از اون نوشته ام نيست!!!!! در هر حال باز هم می نويسمش! بازهم از توجه شما ممنونم!

یک دوست

سلام با امید سلامتی شما یکی از دوستان من ۲۲سال دارد ولی با وجود این هنوز بر صورتش مو رشد نکرده ولی سبیل دارد علتش چیست؟لطفا جواب را فقط به بنده بفرستید و اصلا جایی ثبت نشود ممنون و خدا حافظ